Poznaj Candycatering

Candycatering to firma cateringową z dużym doświadczeniem, wieloletnimi tradycjami, a także talentem przekładanym na każde przygotowywane danie. Jesteśmy niezwykle sprawnym i zorganizowanym zespołem. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, wkładamy serce w to, co robimy. Przygotowując ofertę na nasze usługi cateringowe, chętnie pomagamy i służymy radą. Z przyjemnością doradzimy, jakie potrawy wybrać tak, aby pasowały do charakteru imprezy.

Najlepsza sztuka kulinarna

Posiłki sporządzane i wydawane są zgodnie z wymogami sztuki kulinarnej i sanitarnej, zgodnej z żywieniem zbiorowym oraz wykonywane są ze świeżych, oraz wyselekcjonowanych przez nas artykułów, staramy się, aby nasze jadłospisy były urozmaicone, oraz zgodne z zaleceniami dietetyków.

Oferujemy szeroki wybór tradycyjnych, jak i nowoczesnych dań, najlepsze dania, niebanalne przekąski, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście. Zorganizujemy, przygotujemy i obsłużymy: imprezy okolicznościowe (imieniny, urodziny, wigilię w domu i w firmie), bankiety firmowe i domowe, przyjęcia komunijne, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, cateringi dla firm i innych instytucji.

Bogate doświadczenie

Nasza restauracja Candycatering to sala bankietowa przystosowana na organizacje imprez do 60 osób. Zajmujemy się wykonywaniem usług żywieniowych na rzecz dużych instytucji, firm oraz klienta indywidualnego. Swoje usługi polecamy również w zakresie żywienia- dostaw obiadów dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Do tej pory zajmowaliśmy się przygotowywaniem posiłków dla takich instytucji jak:

  • Klinika Psychiatryczna Inventiva w Tuszynie od 2015r.
  • Dzienny dom Senior Vigor w Tuszynie od 2016r.
  • Przedszkole Niepubliczne Winners w Tuszynie (dwa oddziały) od 2016r.
  • Przedszkole Hapy Land Rzgów od 2017r.
  • Miejskie Przedszkole (3 oddziały) od 2017r.
  • Cateringi indywidualne od 2011r
  • Cateringi dla firm od 2012r
  • Żłobek New Look od 2018r

Wyróżnia nas doskonała kuchnia oraz profesjonalna obsługa przyjęć okolicznościowych.

Zadzwoń: 661-01-01-86.