Altany drewniane

Jesteśmy szczególnie dumni mogąc zaoferować Państwu kolejną formę organizacji przyjęcia weselnego, komunii, chrzcin lub innego okolicznościowego w nowo wybudowanych altanach drewnianych mieszczących od 60 do 100 gości. W altanach organizyjemy imprezy na świeżym powietrzu i już teraz przyjmujemy zapisy na nadchodzące terminy wakacyjne. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększamy naszą wydajność i zdolność do zaspokojenia Państwa potrzeb związanych z organizacją przyjęcia w wyjątkowej atmosferze, bez obawy o ścisk i słabą wymianę świeżego powietrza. Jest to szczególnie ważne w dobie Pandemi koronovirusa COVID-19.  

Dodatkowo zapewniamy wiele atrakcji w postaci:

animatorów gotowych do rozkręcenia każdej imprezy, dmuchanych zamków i zjeżdzalni dla dzieci, grilla ogrodowego z kucharzem, placu zabaw, napisów świetlnych, maszyny do popcornu lub waty cukrowej, wspaniałych dekoracji  i wielu innych....

Isnieje możliwość indywidualnego wyboru menu. W naszej ofercie posiadamy także posiłki vegetariańskie oraz vegańskie.

USŁUGA WYNAJMU ALTANY NIE WIĄŻE SIĘ Z DODATKOWYMI OPŁATAMI ZWIĄZANYMI Z REZERWACJĄ SAMEJ ALTANY! OPŁATY DOTYCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE ILOŚCI TALERZYKÓW I GOŚCI NA PRZYJĘCIU!

UWAGA: Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami prosimy o kontakt, udzielimy szczegołowej odpowiedzi i na pewno sprostamy oczekiwaniom.

Zadzwoń do nas:  661 01 01 86

Zadzwoń do nas, aby wynając altanę drewnianą na własną imprezę!

Satysfakcja gwarantowana!

Czekamy na kontakt pod numerem telefonu

+48 661 01 01 86