Catering okolicznościowy w plenerze

Ciepłe popołudnia i przyjemne wieczory - wszystko to właśnie przed nami tak samo jak sezon na przyjęcia, bankiety i inne spotkania. Dlaczego o tym wspominamy? A mianowicie dlatego, że wszelkiego rodzaju imprezy w plenerze jak i cateringi na imprezy plenerowe ciesza się coraz większym zainteresowaniem. ⚘

Imieniny, urodziny oraz wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe oraz biznesowe - takie imprezy nie mogą obyć się bez smacznego jedzenia i odpowiedniego sprzętu. Pozwól, abyśmy to my zajęli się Twoim wydarzeniem.

Z nami przygotujesz idealną uroczystość:

Komunia

Organizacja komunii w ogrodzie lub innym plenerze to doskonały pomysł, jednak zmienne warunki atmosferyczne, z jakimi mamy do czynienia w maju, mogą okazać się zbyt dużym ryzykiem. Dlatego też pragniemy Państwu przedstawić ofertę wypożyczenia dużego namiotu imprezowego z pełnym wyposażeniem. W naszej ofercie posiadamy namioty na różną liczbę gości, stoły i krzesła z pokrowcami, zastawę stołową, naczynia do serwowania posiłków oraz podgrzewacze gazowe. Jeśli zaistnieje taka potrzeba zapewnimy również pełną obsługę organizowanego przyjęcia.

Wesele

Dom weselny lub restauracja to nie jedyne miejsca, w których można zorganizaować własne przyjęcie weselne. Większość wesel odbywa się od wczesnej wiosny do późnej jesieni, więc już w czasie, kiedy można spodziewać się pogodnych i słonecznych dni. Wesele w plenerze to znakomite rozwiązanie, które zapewni niebanalną uroczystość. Aby się udała, wszystko musi zagrać jak w szwajcarskim zegarku, dania muszą być wyśmienite, wystrój namiotu przemyślany w najdrobnieszych szczegółach a obsługa na najwyższym poziomie. Te wszystkie elementy jesteśmy w stanie dostarczyć już teraz w dowolne wskazane przez Parę Młodą miejsce.

Chrzciny

Jeśli uroczystość chrzcin ma pozostać w pamięci naszych gości na długo, powinniśmy pomyśleć o zorganizowaniu jej w plenerze. To zadanie ułatwią sprawdzone i bezpieczne namioty imprezowe, które można wypożyczyć od naszej firmy Candycatering z pełnym wyposażeniem oraz obsługą. Organizacja chrzcin w plenerze może się okazać o wiele tańszą opcją niż wynajem lokalu. Całą logistykę tzn.transport, rozkładanie, dekorowanie i składanie wykonują zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani fachowcy a potrawy przygotowują najlepsi kucharze.

Festyny

Jeżeli jesteś włodarzem miasta, gminy lub organizatorem biesiadnej imprezy w plenerze i potrzebujesz pomocy w zakresie zapewnienia pysznego wyżywienia i miejsca ich spożywnia, doskonale trafiłeś. Candycatering posiada pełne wyposażenie w postaci namiotów, grilli, ławek i stołów, które można wypożyczyć. Wszystkie te rzeczy przywieziemy i przygotujemy do imprezy a następnie posprzątamy już po jej zakończeniu.


 

Nasz zespół składa się z kucharzy słynących z przygotowywania wyjątkowo smacznych dań, które każdorazowo dopasowują do okoliczności. Jesteśmy w stanie zorganizować grilla w parku, piknik na łące, a także wykwintny obiad lub urodziny dla dziecka w przydomowym ogrodzie. Zapewniamy nie tylko wyposażenie i wyżywienie, jeśli zajdzie taka potrzeba posiadamy również kelnerki i kelnerów, którzy wesprą organizatora w zapewnieniu dobrej obsługi przybyłych gości.

Imprezy integracyjne

Tego typu imprezy organizujemy głównie dla pracowników różnych przedsiębiorstw. Najczęsciej są one związane z podsumowaniem działań firmy np. na koniec roku i powiązane z różnego rodzaju innymi atrakcjami dla uczestników. Po kilkudziesięciu tego typu wydarzeniach już wiemy, że dobra zabawa nie może się odbyć bez pysznego jedzenia, które zachwyci podniebienia jej uczestników.

 

Na imprezy integracyjne zawsze staramy się przygotować takie dania, które nie tylko będą doskonale smakowały, ale pozwolą również bawić się do samego końca organizowanego wydarzenia. Jednym słowem dodadzą sił do tańca i witalności na długie godziny intensywnych rozmów "o pracy" i nie tylko.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe to najczęściej wydarzenia organizowane dla wyjątkowo wymagających organizatorów i ich gości, a mianowicie naszych dzieci. W tej sytuacji menu nie może być banalne, potężny kotlet schabowy smażony ma smalcu z modrą kapustą i młodymi ziemniaczkami może nie spełnić oczekiwań, dlatego posiadamy specjalne menu na takie uroczystości.
 


Nie boimy się konkurencji w postaci restauracji na litery Mc, nasze fryty są jeszcze cieńsze, ketchup słodszy a nugetsy po prostu rozpływają się w ustach. Nie możemy przy tej okazji pominąć ciast, z których słyniemy w całym województwie, wypiekamy je samodzielnie wg. własnych receptur i dodajemy do nich tajemniczy słodki składnik :)

To jeszcze nie wszystko!

Oferujemy także wynajem sprzętu niezbędnego do organizacji uroczystości, imprez, wydarzeń.

Jeżeli ogranizujesz przyjęcie na ostatnią chwilę, gdy wszystkie salę są już zajęte bądź marzy Ci się impreza pod "gołym niebem" - Możemy zorganizować Twoje garden party od A do Z, posiadamy namiot oraz całe jego wyposażenie na zorganizowanie uroczystości do 80 osób.

Z pleneru korzystają również chętnie firmy organizujące imprezy integracyjne. Z przyjemnością pomożemy w organizacji przyjęć nie tylko w domu ale i w ogrodzie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Nalewaki do piwa, grill, namioty, krzesła, stoły, podgrzewacze do potraw, zastawa stołowa, podświetlany napis LOVE, - to i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie. Zapewniamy transport, montaż i demontaż całego sprzętu.

CandyCatering

z nami urządzisz idealną uroczystość ze zróżnicowanymi i smacznymi daniami, dostosowanymi do Twoich potrzeb.

+48 661 01 01 86