Poszukujesz dobrego cateringu firmowego?

Niezależnie czy pracujesz w dużej korporacji, czy mniejszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić Ci pyszny posiłek na każdy dzień. W naszej ofercie posiadamy zupy, dania główne, przekąski, sałatki, kanapki, słodkie rarytasy oraz koktajle smoothie. Poszczególne dania są odpowiednio zbilansowane w niezbędne składniki odżywcze tj. witaminy, białka, tłuszcze i węglowodany, co wpływa na odpowiednią witalność w pracy.

Ponadto wszystkie posiłki są przygotowywane tego samego dnia rano i odpowiednio transportowane, dzięki czemu pachną i smakują świeżością :) Zdarza się często, że przywożony obiad jest jeszcze gorący. Jeżeli nasz przedstawiciel nie odwiedził jeszcze Twojej firmy, zadzwoń i zaproś nas do siebie. Na pewno nie będziesz żałował/ła a Twoi współpracownicy jeszcze Ci podziękują za codzienny Candycatering :)

 

Przygotujemy również poczęstunek w postaci szwedzkiego stołu podczas konferencji lub szkolenia!

Candycatering zajmuje się przygotowywaniem przekąsek na zimno i ciepło w postaci szwedzkiego stołu, podczas szkoleń lub spotkań biznesowych w większym gronie wczestników. Zapewniamy nie tylko wspaniałe posiłki, ciepłe i zimne napoje, ale również meble i zastawę potrzebne do zorganizowania tego typu poczęstunku.

Posiłki przygotowywane są codziennie z najwyższej jakości produktów, ogromnym plusem są także duże porcje oraz atrakcyjne ceny. 

W naszej ofercie znajdziesz:

Obiady

Sałatki

Kanapki

Jogurty

Desery

Wegetariańskie

Chcesz, abyśmy zjawili się
w Twoim domu lub firmie?

Żaden problem! Wystarczy skontaktować się z nami:

+48 661 01 01 86